Sałatki

Uwielbiasz wszystko, co zielone, siekane i chrupiące, ale nie masz czasu komponować sałatek? W kawiarence EPI przygotowujemy na świeżo smaczne sałatki bez dodatków konserwujących, za to bogate w witaminy, minerały i białko. Nasze sałatki sprawiają, że masz gotowy i to bez wysiłku świeży lunch, który zabierzesz ze sobą lub zjesz na miejscu. Po przepyszne kreacje sałatkowe zapraszamy od rana do kawiarenki, przy wejściu do sklepu. W ciągu dnia tworzymy je na bieżąco, tak by fani sałatek dostali najlepszą jakość i smak.

Sałatki wysokobiałkowe

Dbamy o wysoką zawartość białka! Dlatego w naszych sałatkach (w zależności od kompozycji) znajdziesz ekologiczne jaja, krewetki, nabiał, pieczone w sposób rzemieślniczy mięso z indyka czy edamame, źródło białka dla wegetarian. Proteinowe składniki łączymy z najzdrowszymi warzywami liściastymi.

Sięgamy też po najsmaczniejsze warzywa sezonowe, a nawet po świeże owoce, pasujące do stylu danej sałatki. Dla podkręcenia walorów smakowych i zwiększenia wchłaniania witamin do sałatek dołączamy autorskie sosy, przygotowywane na świeżo i od podstaw w EPI.