Desery

Dietetyczne desery, które smakują? Podjęliśmy wyzwanie! Zaprosiliśmy do współpracy dietetyk kliniczną Małgorzatę Gajewczyk, która stworzyła dla nas przepisy na naprawdę smaczne desery dla osób na dietach.

Na podstawie zbilansowanych receptur powstały łakocie, którymi można się delektować na diecie ketogenicznej czy bezcukrowej. Po te i inne innowacje zapraszamy do kawiarenki we wrocławskim EPI.

Fit i keto desery w EPI

Opracowane przez dietetyka dietetyczne desery powstają w rzemieślniczy sposób w naszej pracowni cukierniczej w Bielanach Wrocławskich. Nasz przebój to sprzedawane na sztuki rożki KETO z masłem orzechowym i bezcukrowe rożki czekoladowe z dodatkiem ksylitolu i erytrolu. W słoiki na wynos pakujemy dla Was puddingi z tapioki z musem truskawkowym, jogurty z chia i mango czy niebiańskie w smaku, choć odchudzone tiramisu — wszystko to przyrządzane wg przepisu dietetyka i opatrzone znakiem „Wyrób własny EPI”. Jeśli masz ochotę na deser na miejscu, zapraszamy do kawiarenki na chwilę relaksu w towarzystwie dobrej kawy. Szeroki wybór napojów mlecznych, na których bazie przyrządzamy cappuccino czy caffe latte zachwyci osoby, które nie tolerują laktozy.