Kariera

Zespół EPI to nasz powód do dumy!

Unikatową markę EPI tworzy ponad 200 osób o wyjątkowych kompetencjach i pasji do handlu. Wielu z naszych pracowników jest z nami od lat. Przykład? Okazuje się, że co 7 osoba z naszej załogi jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat! To rekordowy wynik! Jesteśmy dzięki temu zgraną drużyną, a pracownicy – współtwórcy sukcesu EPI – mają poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.

Młodzi pracownicy dołączając do zespołu EPI szybko „łapią” nasz styl pracy, w którym liczy się życzliwość, otwartość na potrzeby klientów i profesjonalne doradztwo. Klienci cenią sobie fachową wiedzę sprzedawców EPI, którzy są ekspertami od asortymentu swoich stoisk. Z wieloma klientami – jako załoga – znamy się dobrze, towarzyszymy przecież Waszym rodzinom przez kilka już pokoleń – od dziadków do wnuków. Tym bardziej potrafimy wsłuchać się w Państwa smak, styl i gust.

Praca w EPI

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w EPI. Masz okazję dołączyć do wyjątkowego zespołu pasjonatów dobrego jedzenia i handlu. Dzięki pracy w EPI rozwiniesz swoje zawodowe kompetencje i poznasz wyjątkową kulturę pracy. Zatrudnienie w EPI to bezpieczeństwo i stabilizacja. Nowi pracownicy mogą liczyć na rozwój, nowe wyzwania i zadowolenie z przynależności do fantastycznego zespołu. Prosimy w zamian o zaangażowanie i odpowiedzialność. Bo razem tworzymy wyjątkowe miejsce we Wrocławiu – niepowtarzalne delikatesy EPI.

Złóż swoje CV