Soki

Dla fanów owoców i warzyw w płynie mamy w EPI świeże soki owocowe i warzywne z wyciskarki wolnoobrotowej. Wiesz, że takie soki nie tracą wartości odżywczych oraz są dobre dla zdrowia i urody. Tylko nie zawsze masz jak przygotować je w domu.

Soki (wyciskane wolnoobrotowo)

Dzięki nam nie musisz samodzielnie komponować ich składu, by zadbać o optymalną dawkę łatwo przyswajalnych witamin, minerałów i enzymów. Zbilansowane świeże soki owocowe i warzywne, a także smoothie przygotowujemy dla klientów i sprzedajemy na miejscu i na wynos w kawiarence EPI, położonej tuż przy wejściu do sklepu.

Świeże soki od dietetyka

Skład soków opracowała specjalnie dla nas dietetyk kliniczna Małgorzata Gajewczyk. W soku chlorofilowym połączyła np. ogórek i jarmuż z imbirem, natką pietruszki, pomarańczą i miętą. Sok pełen energii to z kolei mix buraka, marchewki, malin, pomarańczy i macy. Inne połączenia to np. ananas z orzechem włoskim, szpinak z kiwi, maliny z ananasem i wodą kokosową czy borówki z jarmużem. Soki wyciskane możesz zabrać ze sobą do pracy, zapakowane w szklane butelki, lub wypić na miejscu. Ich skład, jeszcze przed zmiksowaniem, sprawdzisz w ladzie chłodniczej naszej kawiarenki. A jeśli masz ochotę na klasykę z sokowirówki, zapraszamy również do kawiarenki po soki pomarańczowo-marchewkowe, buraczkowo-jabłkowe, lub inne wedlug wlasnych kompozycji.