O sklepie

Z aspiracji, by połączyć przyjemność robienia zakupów, spotkań z przyjaciółmi i gościnnej, niemal domowej atmosfery – powstało EPI, wyjątkowy sklep w sercu Wrocławia. Mamy za sobą blisko 30 lat obecności na wrocławskim rynku. Doczekaliśmy się grona wspaniałych klientów. Każdego dnia staramy się pracować na ich uznanie. Dziś EPI to miejsce na stałe wpisane w mapę naszego miasta. Polska marka kojarzona z najwyższą jakością produktów, rzetelnością usług i życzliwością obsługi.

Spotkajmy się w EPI!

Mamy zasadę: klienci EPI mają mieć możliwość w jednym miejscu zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebują.

Państwa oczekiwania i wybory decydują o tym, co mamy na półkach.

Państwo decydujecie – głosując codziennie koszykami, czyli zapełniając je ulubionymi produktami. Interesuje nas, co Wam smakuje, co lubicie, czego szukają nasi Klienci.

W serdecznej niemal rodzinnej atmosferze rozmawiamy o tym z Państwem każdego dnia. Doradzamy, słuchamy, przyjmujemy uwagi… Staramy się w sprowadzać nowe produkty , które według Państwa powinny znaleźć się na naszych półkach!

Dlatego możemy powiedzieć odważnie, że razem tworzymy sklep.

Komfortowe zakupy we Wrocławiu? U ekspertów!

W EPI uważamy, że zakupy mają być wygodne!

Bezpłatne wózki, komfortowy parking przy wejściu do sklepu, przyjazne oświetlenie, niskie półki, wygodne alejki, wiele produktów na niewielkiej przestrzeni – to wszystko sprawia, że w EPI każdy czuje się dobrze.

Nie atakujemy klientów marketingowymi sztuczkami, z tego powodu na przykład zachowujemy stałe położenie produktów w sklepie. Zamiast tego inwestujemy w obsługę!

Nasi pracownicy to eksperci kulinarni, którzy służą pomocą w doborze składników, a także w planowaniu menu na przyjęcia rodzinne czy firmowe.