Kawiarnia

O kawiarence

Świeże,smaczne i zbilansowane posiłki na wyciągnięcie ręki? Tak! We wrocławskim EPI (tuż przy wejściu) działa kawiarenka, która od rana serwuje zdrowe sałatki, wolnoobrotowo wyciskane soki, desery,także dietetyczne, a nawet energetyczne owsianki. Są oczywiście kanapki, choć należałoby powiedzieć, że to prawdziwe wariacje na temat kanapek, tak wiele mamy rodzajów pieczywa i dodatków, z których je przygotowujemy.

EPI GO

Wszystko to możesz zabrać ze sobą w podróż, do pracy lub szkoły. Albo zjeść na miejscu w naszej przytulnej kawiarence, gdzie serwujemy najlepszą kawę. Bez dodatkowych opłat możemy wyczarować napoje kawowe z rozmaitymi  dodatkami,, zamiennikami mleka krowiego. Czy wiesz, że napijesz się u nas cappuccino na mleku grochowym?

Śniadania

Po szybkie, zdrowie i świeże śniadania – zapraszamy do kawiarenki w EPI Wrocław. Możesz je zabrać ze sobą w podróż, do pracy, szkoły, albo zjeść od razu na miejscu w towarzystwie świeżej prasy i dobrej kawy. Od samego rana lady kawiarenki uginają się pod ciężarem świeżo przygotowywanych kanapek z różnego rodzaju pieczywa.

Czytaj więcej

Sałatki

Uwielbiasz wszystko, co zielone, siekane i chrupiące, ale nie masz czasu komponować sałatek? W kawiarence EPI przygotowujemy na świeżo smaczne sałatki bez dodatków konserwujących, za to bogate w witaminy, minerały i białko. Nasze sałatki sprawiają, że masz gotowy i to bez wysiłku świeży lunch, który zabierzesz ze sobą lub zjesz na miejscu. Po przepyszne kreacje sałatkowe zapraszamy od rana do kawiarenki, przy wejściu do sklepu. W ciągu dnia tworzymy je na bieżąco, tak by fani sałatek dostali najlepszą jakość i smak.

Czytaj więcej

Soki

Dla fanów owoców i warzyw w płynie mamy w EPI świeże soki owocowe i warzywne z wyciskarki wolnoobrotowej. Wiesz, że takie soki nie tracą wartości odżywczych oraz są dobre dla zdrowia i urody. Tylko nie zawsze masz jak przygotować je w domu.

Czytaj więcej

Lody

Naszą kawiarenkę rozświetla neon z napisem „Lody naturalne” i faktycznie przepyszne lody, na które zapraszamy, w 100% pochodzą z natury!

Czytaj więcej

Desery

Dietetyczne desery, które smakują? Podjęliśmy wyzwanie! Zaprosiliśmy do współpracy dietetyk kliniczną Małgorzatę Gajewczyk, która stworzyła dla nas przepisy na naprawdę smaczne desery dla osób na dietach.

Czytaj więcej