Parking

Informacja o parkingu dla naszych klientów

Wygodne zakupy w centrum Wrocławia zrobisz w EPI, korzystając z przestronnego parkingu, który jest monitorowany przez pracowników sklepu. Na klientów delikatesów EPI czeka w sumie ok. 150 miejsc parkingowych.

Biuro obsługi klienta: 71 334 20 50

Specjalnie opracowany system bram wjazdowych umożliwia wjazd na teren parkingu dzięki indywidualnym biletom parkingowym. Uprawniają one do darmowego 30-minutowego postoju.

Klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 30 zł mogą przedłużyć czas bezpłatnego postoju do jednej godziny. Wystarczy okazać bilet parkingowy przy kasie.

Bramki wjazdowe na parking umieściliśmy od strony ulic Powstańców Śląskich, Swobodnej i Komandorskiej. Bez względu na to od której strony miasta jedziesz, zawsze wygodnie wjedziesz na parking EPI. Jeśli planujesz szybkie zakupy, możesz bezpłatnie korzystać z parkingu przez 30 minut. Dłuższe zakupy? Nie ma sprawy. Wystarczy, że wydasz w EPI minimum 30 zł, a kasjerka przedłuży Twój czas parkowania. Bilet parkingowy potwierdzasz przed wyjazdem w automatycznej kasie, a następnie wyjeżdżasz z parkingu EPI. System parkingowy automatycznie podnosi szlaban w momencie wyjazdu.

Regulamin korzystania z parkingu EPI dostępny jest w Biurze Obsługi Parkingu oraz do pobrania poniżej.

Regulamin parkingu

Załącznik nr 1 – Cennik parkingu

Załącznik nr 3 – RODO