Kawiarnia

Świeże,smaczne i zbilansowane posiłki na wyciągnięcie ręki? Tak! We wrocławskim EPI (tuż przy wejściu) działa kawiarenka, która od rana serwuje zdrowe sałatki, wolnoobrotowo wyciskane soki, desery,także dietetyczne, a nawet energetyczne owsianki. Są oczywiście kanapki, choć należałoby powiedzieć, że to prawdziwe wariacje na temat kanapek, tak wiele mamy rodzajów pieczywa i dodatków, z których je przygotowujemy.

EPI GO

Wszystko to możesz zabrać ze sobą w podróż, do pracy lub szkoły. Albo zjeść na miejscu w naszej przytulnej kawiarence, gdzie serwujemy najlepszą kawę. Bez dodatkowych opłat możemy wyczarować napoje kawowe z rozmaitymi  dodatkami,, zamiennikami mleka krowiego. Czy wiesz, że napijesz się u nas cappuccino na mleku grochowym?

Śniadania

Po szybkie, zdrowie i świeże śniadania – zapraszamy do kawiarenki w EPI Wrocław. Możesz je zabrać ze sobą w podróż, do pracy, szkoły, albo zjeść od razu na miejscu w towarzystwie świeżej prasy i dobrej kawy. Od samego rana lady kawiarenki uginają się pod ciężarem świeżo przygotowywanych kanapek z różnego rodzaju pieczywa.

Sałatki wysokobiałkowe

Dbamy o wysoką zawartość białka! Dlatego w naszych sałatkach (w zależności od kompozycji) znajdziesz ekologiczne jaja, krewetki, nabiał, pieczone w sposób rzemieślniczy mięso z indyka czy edamame, źródło białka dla wegetarian. Proteinowe składniki łączymy z najzdrowszymi warzywami liściastymi.

 

Soki (wyciskane wolnoobrotowo)

Dzięki nam nie musisz samodzielnie komponować ich składu, by zadbać o optymalną dawkę łatwo przyswajalnych witamin, minerałów i enzymów. Zbilansowane świeże soki owocowe i warzywne, a także smoothie przygotowujemy dla klientów i sprzedajemy na miejscu i na wynos w kawiarence EPI, położonej tuż przy wejściu do sklepu.

Lody

Wytwarzane metodą rzemieślniczą sorbety i lody mleczne nie potrzebują wzmacniaczy czy polepszaczy smaku. Prosty skład to mleko, śmietana, owoce, bakalie i mąka karobowa o działaniu zagęszczającym. Tyle wystarczy, by rozpieszczać klientów EPI świeżymi lodami od klasycznej śmietanki, przez słony karmel po czekoladowe. Zajrzyj do naszej rzemieślniczej lodziarni i sprawdź, jakie smaki oferujemy dzisiaj.

Desery

Na podstawie zbilansowanych receptur powstały łakocie, którymi można się delektować na diecie ketogenicznej czy bezcukrowej. Po te i inne innowacje zapraszamy do kawiarenki we wrocławskim EPI.